Przejdź do treści

Nasi Trenerzy

Trener KG

Krzysztof Golon

Mgr Wychowania Fizycznego; Trener pływania kl. II. Wielokrotny Mistrz Polski w stylu motylkowym, dowolnym i zmiennym. Trener rekordzistów i Mistrzów Polski.  

Konsekwentnie do celu, ale zawsze z uśmiechem!

tel. 601 35 56 95

Wywiad z trenerem

FB_IMG_1624293744654

Aleksandra Golon

Mgr Wychowania Fizycznego, mgr Fizjoterapii, Trener pływania kl. II. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Trenerka rekordzistki Polski i medalistów Mistrzostw Polski. Nieustannie zgłębia wiedzę z zakresu psychologii sportu i profesjonalnego treningu. W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze i chodzi po Tatrach.

Pełny profesjonalizm!

tel. 609 660 753

Trener JN

Jacek Nowak

Mgr Wychowania Fizycznego; Trener pływania kl. II. Wielokrotny Mistrz Polski w stylu motylkowym. Niezwykle doświadczony trener rekordzistów, mistrzów i reprezentantów Polski. Szkoleniowiec Kadry Narodowej pływaków podczas Mistrzostw Świata i Europy. 

Niezwykłe doświadczenie!

tel. 535 303 338

MG_2879-Medium-1

Adam Rybarczyk

Student III roku na Wydziale Wychowania Fizycznego w Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Członek Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Instruktor sportu, specjalność pływanie. W 2020 roku ukończył kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskał tytuł ratownika. Ukończył również kurs na wychowawcę wypoczynku. Od 2021 roku związany z Integracyjnym Klubem Sportowym „Konstancin” oraz Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie.

Wielokrotny medalista zawodów pływackich w kraju i za granicą. Finalista Mistrzostw Polski w pływaniu i wicemistrz Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych.

Medalista amatorskich zawodów bokserskich.

Snowboardzista od 4 roku życia.